Kontakt

Dane kontaktowe:

Uczniowski Klub Sportowy Melo Błonie
ul. Łąki 2, 05-870 Błonie
tel. 609 134 686 – Sławomir Gawryjołek
Mail: uksmelo@op.pl

NIP:118 204 99 80
nr konta: 15 2130 0004 2001 0548 9208 0001

9 myśli nt. „Kontakt”

 1. Dzień dobry.
  W imieniu UKS IZABELIN chciałbym bardzo serdecznie zaprosić drużynę UKS Melo Błonie na turniej minisiatkówki, który odbędzie się w dniu 21 czerwca (wtorek) w Izabelinie.
  Kategoria: czwórki dziewcząt
  Adres: ul. 3 Maja 49; 05-080 IZABELIN , ZSP W Izabelinie.
  Planowana godzina rozpoczęcia: 8:45
  Planowa godzina zakończenia turnieju, rozdanie medali i nagród: 13:30.

  Gwarantujemy zaciętą rywalizację, wysoki poziom rozgrywek, a także sympatyczną atmosferę.
  Dla najlepszych zespołów przewidziane nagrody w postaci medali i pucharów.

  Zapraszamy! Będzie nam bardzo miło gościć drużynę UKS Melo Błonie na naszym turnieju.

  Bardzo proszę o informację zwrotną 🙂

  Pozdrawiam,

  Maciej Ignatowski
  UKS IZABELIN
  maciekign@op.pl
  +48 517 446 435

 2. Dzień dobry,

  przepraszam za skorzystania z Państwa formularza kontaktowego, ale uznałam, że ten sposób będzie najprostszy i najskuteczniejszy, żeby dać Państwu i sobie szansę na ewentualną współpracę.

  Poniżej dosłownie kilka zdań na temat narzędzia, którego zadaniem jest ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I USŁUG oferowanych za pośrednictwem stron internetowych i e-sklepów.

  PROSZĘ MI WIERZYĆ, ŻE POMIMO TEGO (A MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO), ŻE JEST OPARTE O BARDZO PROSTY W SWEJ ISTOCIE MECHANIZM, JEST NIEWIARYGODNIE SKUTECZNE.

  Narzędzie to zwiększa sprzedaż od kilkunastu do kilkuset procent, w zależności od branży i produktu. W naszej firmie zwiększyło ją o ponad 70%.

  Nasz usługa nie jest kosztowna i może być zintegrowana z dowolną platformą sprzedażową lub stroną www. Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, to z ogromną przyjemnością (i zaangażowaniem) przybliżę Państwu szczegóły naszej oferty i ideę, o którą oparty jest mechanizm proponowanego narzędzia.

  Proszę o zgodę na kontakt i przedstawienie oferty. Dużym ułatwieniem dla mnie będzie podanie przez Państwa MAILA i NUMERU TELEFONU.

  p.s. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE WŁAŚNIE ROZPOCZĘLIŚMY SPRZEDAŻ TEJ USŁUGI NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH (DO KOŃCA ROKU). W chwili obecnej, to zaledwie 99 zł netto miesięcznie bez długoterminowych umów.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  Telefon: 794-371-191

 3. Dzień dobry,

  zdając sobie sprawę z tego, że zdobywanie nowych klientów jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne chciałbym zaproponować Państwu bardzo skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail marketingową. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje usługi i produkty. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tę wiadomość. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Marek Jakubiak
  tel.: 536-410-956
  kontakt@email-reklama.pl

 4. Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym zapytać czy próbowali Państwo reklmować swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych zamówień i klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu kampaniach i dostarcza wszelkie konieczne elementy potrzebne do jej przeprowadzenia.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać konkrety – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą ofertę.

  Miłego dnia, Monika

 5. Dzień dobry,

  nazywam się Monika i chciałabym dowiedzieć się czy reklamowali Państwo swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych klientów i zamówień. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i zapewnia wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

  Pozdrawiam, Monika

 6. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kula

 7. Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Pozdrawiam,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 8. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Szewczyk

 9. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kula

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *