Kontakt

Dane kontaktowe:

Uczniowski Klub Sportowy Melo Błonie
ul. Łąki 2, 05-870 Błonie
tel. 609 134 686 – Sławomir Gawryjołek
Mail: uksmelo@op.pl

NIP:118 204 99 80
nr konta: 15 2130 0004 2001 0548 9208 0001

11 myśli nt. „Kontakt”

 1. Dzień dobry.
  W imieniu UKS IZABELIN chciałbym bardzo serdecznie zaprosić drużynę UKS Melo Błonie na turniej minisiatkówki, który odbędzie się w dniu 21 czerwca (wtorek) w Izabelinie.
  Kategoria: czwórki dziewcząt
  Adres: ul. 3 Maja 49; 05-080 IZABELIN , ZSP W Izabelinie.
  Planowana godzina rozpoczęcia: 8:45
  Planowa godzina zakończenia turnieju, rozdanie medali i nagród: 13:30.

  Gwarantujemy zaciętą rywalizację, wysoki poziom rozgrywek, a także sympatyczną atmosferę.
  Dla najlepszych zespołów przewidziane nagrody w postaci medali i pucharów.

  Zapraszamy! Będzie nam bardzo miło gościć drużynę UKS Melo Błonie na naszym turnieju.

  Bardzo proszę o informację zwrotną 🙂

  Pozdrawiam,

  Maciej Ignatowski
  UKS IZABELIN
  maciekign@op.pl
  +48 517 446 435

 2. Dzień dobry,

  przepraszam za skorzystania z Państwa formularza kontaktowego, ale uznałam, że ten sposób będzie najprostszy i najskuteczniejszy, żeby dać Państwu i sobie szansę na ewentualną współpracę.

  Poniżej dosłownie kilka zdań na temat narzędzia, którego zadaniem jest ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I USŁUG oferowanych za pośrednictwem stron internetowych i e-sklepów.

  PROSZĘ MI WIERZYĆ, ŻE POMIMO TEGO (A MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO), ŻE JEST OPARTE O BARDZO PROSTY W SWEJ ISTOCIE MECHANIZM, JEST NIEWIARYGODNIE SKUTECZNE.

  Narzędzie to zwiększa sprzedaż od kilkunastu do kilkuset procent, w zależności od branży i produktu. W naszej firmie zwiększyło ją o ponad 70%.

  Nasz usługa nie jest kosztowna i może być zintegrowana z dowolną platformą sprzedażową lub stroną www. Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, to z ogromną przyjemnością (i zaangażowaniem) przybliżę Państwu szczegóły naszej oferty i ideę, o którą oparty jest mechanizm proponowanego narzędzia.

  Proszę o zgodę na kontakt i przedstawienie oferty. Dużym ułatwieniem dla mnie będzie podanie przez Państwa MAILA i NUMERU TELEFONU.

  p.s. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE WŁAŚNIE ROZPOCZĘLIŚMY SPRZEDAŻ TEJ USŁUGI NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH (DO KOŃCA ROKU). W chwili obecnej, to zaledwie 99 zł netto miesięcznie bez długoterminowych umów.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  Telefon: 794-371-191

 3. Dzień dobry,

  zdając sobie sprawę z tego, że zdobywanie nowych klientów jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne chciałbym zaproponować Państwu bardzo skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail marketingową. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje usługi i produkty. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tę wiadomość. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Marek Jakubiak
  tel.: 536-410-956
  kontakt@email-reklama.pl

 4. Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym zapytać czy próbowali Państwo reklmować swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych zamówień i klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu kampaniach i dostarcza wszelkie konieczne elementy potrzebne do jej przeprowadzenia.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać konkrety – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą ofertę.

  Miłego dnia, Monika

 5. Dzień dobry,

  nazywam się Monika i chciałabym dowiedzieć się czy reklamowali Państwo swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych klientów i zamówień. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i zapewnia wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

  Pozdrawiam, Monika

 6. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kula

 7. Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Pozdrawiam,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 8. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Szewczyk

 9. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kula

 10. Traktament przeciw siwieniu włosów
  Masz białe włosy lub siwiejesz?
  Chcesz wyglądać znacznie młodziej?
  Miliony Europejczyków teraz wyglądają młodziej dzięki naszemu traktamentowi. Nie przegap szansy na wyglądanie młodziej już w ciągu zaledwie 2 tygodni!

  Skorzystaj z traktamentu przeciw siwieniu włosów marki włoskiej Sereni Capelli i będziesz wyglądać młodziej przez resztę życia.
  – Dostarczamy do całej Unii Europejskiej, w niektórych krajach nawet z płatnością przy dostawie!
  – Traktament działa zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet!
  – Traktament działa bez względu na wiek! nawet u 90-latków!
  – Traktament nie zawiera farb ani barwników! Przywraca naturalny kolor włosów w sposób naturalny.

  Nie przegap rabatów i zamów już teraz na stronie https://serenicapelli.com.

 11. Szanowny Odbiorco,

  Chciałbym zachęcić Państwa do rozważenia skorzystania z naszej usługi faktoringu, która może wyraźnie poprawić płynność finansową Państwa firmy. Faktoring to wygodne rozwiązanie, pozwalające na szybką realizację należności, bez konieczności oczekiwania na terminy płatności od kontrahentów.

  Dzięki naszej usłudze, mogą Państwo bezzwłocznie otrzymać pieniądze za wystawione faktury, co sprzyja lepszemu zarządzaniu finansami i budowaniu Państwa działalności. Nasz zespół profesjonalistów jest gotowy do odpowiedzi na wszelkie pytania i pomocy w procesie.

  Zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak faktoring może przyczynić się do powodzenia Państwa firmy.

  Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na stronie: https://finansefv.pl lub odpowiedź na tę wiadomość.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Anna Jaros

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *