Kontakt

Dane kontaktowe:

Uczniowski Klub Sportowy Melo Błonie
ul. Łąki 2, 05-870 Błonie
tel. 609 134 686 – Sławomir Gawryjołek
Mail: uksmelo@op.pl

NIP:118 204 99 80
nr konta: 15 2130 0004 2001 0548 9208 0001

3 myśli nt. „Kontakt”

 1. Dzień dobry.
  W imieniu UKS IZABELIN chciałbym bardzo serdecznie zaprosić drużynę UKS Melo Błonie na turniej minisiatkówki, który odbędzie się w dniu 21 czerwca (wtorek) w Izabelinie.
  Kategoria: czwórki dziewcząt
  Adres: ul. 3 Maja 49; 05-080 IZABELIN , ZSP W Izabelinie.
  Planowana godzina rozpoczęcia: 8:45
  Planowa godzina zakończenia turnieju, rozdanie medali i nagród: 13:30.

  Gwarantujemy zaciętą rywalizację, wysoki poziom rozgrywek, a także sympatyczną atmosferę.
  Dla najlepszych zespołów przewidziane nagrody w postaci medali i pucharów.

  Zapraszamy! Będzie nam bardzo miło gościć drużynę UKS Melo Błonie na naszym turnieju.

  Bardzo proszę o informację zwrotną 🙂

  Pozdrawiam,

  Maciej Ignatowski
  UKS IZABELIN
  maciekign@op.pl
  +48 517 446 435

 2. Dzień dobry,

  przepraszam za skorzystania z Państwa formularza kontaktowego, ale uznałam, że ten sposób będzie najprostszy i najskuteczniejszy, żeby dać Państwu i sobie szansę na ewentualną współpracę.

  Poniżej dosłownie kilka zdań na temat narzędzia, którego zadaniem jest ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY TOWARÓW I USŁUG oferowanych za pośrednictwem stron internetowych i e-sklepów.

  PROSZĘ MI WIERZYĆ, ŻE POMIMO TEGO (A MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO), ŻE JEST OPARTE O BARDZO PROSTY W SWEJ ISTOCIE MECHANIZM, JEST NIEWIARYGODNIE SKUTECZNE.

  Narzędzie to zwiększa sprzedaż od kilkunastu do kilkuset procent, w zależności od branży i produktu. W naszej firmie zwiększyło ją o ponad 70%.

  Nasz usługa nie jest kosztowna i może być zintegrowana z dowolną platformą sprzedażową lub stroną www. Jeżeli udało mi się Państwa zainteresować, to z ogromną przyjemnością (i zaangażowaniem) przybliżę Państwu szczegóły naszej oferty i ideę, o którą oparty jest mechanizm proponowanego narzędzia.

  Proszę o zgodę na kontakt i przedstawienie oferty. Dużym ułatwieniem dla mnie będzie podanie przez Państwa MAILA i NUMERU TELEFONU.

  p.s. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE WŁAŚNIE ROZPOCZĘLIŚMY SPRZEDAŻ TEJ USŁUGI NA PROMOCYJNYCH WARUNKACH (DO KOŃCA ROKU). W chwili obecnej, to zaledwie 99 zł netto miesięcznie bez długoterminowych umów.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  Telefon: 794-371-191

 3. Dzień dobry,

  zdając sobie sprawę z tego, że zdobywanie nowych klientów jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne chciałbym zaproponować Państwu bardzo skuteczną formę reklamy – kampanie e-mail marketingową. Z naszej oferty korzystają zarówno duże firmy jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, skutecznie sprzedając swoje usługi i produkty. Mamy atrakcyjne ceny uzależnione od wielkości kampanii reklamowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił naszą ofertę, to proszę o odpowiedź na tę wiadomość. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Marek Jakubiak
  tel.: 536-410-956
  kontakt@email-reklama.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *