Turniej koszykówki 1×1 o Puchar Prezesa UKS „Melo” Błonie

Dnia 05 czerwca 2014 w godzinach popołudniowych na sali gimnastycznej ZS nr 1 w Błoniu odbył się kolejny Turniej 1×1 o Puchar Prezesa UKS „Melo” Błonie.

Do rywalizacji w rocznikach 2003 i młodsi stanęli najmłodsi wychowankowie szkółki koszykarskiej działającej przy UKS „Melo” Błonie pod opieką Trenera J.Buzalskiego.
Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy i po losowaniu rozpoczęli rywalizację o miano najlepszego w tej kategorii wiekowej wśród chłopców. Każdy mecz obfitował w wiele ciekawych i efektownych akcji, podczas których chłopcy udowadniali, że treningi przyniosły pożądane efekty. W zależności od zajętego miejsca, chłopcy walczyli o najwyższe lokaty, które pozwalały im grać o najcenniejsze trofeum, jakim był puchar i miano najlepszego zawodnika w sezonie 2013/2014. W drodze eliminacji o III miejsce stanęli do walki Jakub FUS i Dominik HOŁDAK, którzy przy gorącym dopingu kolegów i rodziców stanęli na wysokości zadania i stoczyli bardzo wyrównany pojedynek, który wygrał Kuba FUS. Pierwsze lokaty w swoich grupach zajęli Mateusz FICYGOWSKI i Mikołaj RACINOWSKI, którzy bez porażki zakończyli eliminacje. Mecz o I miejsce i tytuł MVP turnieju przyniósł spodziewane emocje. Zarówno Mateusz, jak i Mikołaj pokazali niezły warsztat koszykarski, zarówno w ataku, jak i obronie. Po zaciętej walce wygrał Mikołaj RACINOWSKI, który po raz pierwszy sięgnął po najcenniejsze trofeum. Kolejne miejsca zajęli Damian PAWŁOWSKI, Oskar RÓŻYCKI, Łukasz KĘPKA, Kacper RYDZEK, Tymon WADECKI, Jan ABRAMOWICZ, Patryk SZCZYGIELSKI i Michał SEMENIUK. Po zakończonym turnieju, odbyła się uroczysta gala wręczenia pucharu i dyplomów, po czym przy grillu, świętowano do późnych godzin wieczornych. Kolejna edycja turnieju 1×1 już za nami.

Finał Rzuty wolne Początek finału O III plac Ławka Grilujemy