Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Starosty Powiatu Grodziskiego

Młodzicy UKS „Melo” Błonie zwyciężyli w turnieju zorganizowanym przez Grodziski Klub Koszykarski, wygrywając wszystkie swoje pojedynki i stając po raz pierwszy na najwyższym podium,
po 3 latach treningów sekcji. Radość tym większa, że wyłącznie trenując pokonali zespoły, które uczestniczą w rozgrywkach WOZKosz woj. mazowieckiego.

Najlepszym, najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju wybrany został MIKOŁAJ RACINOWSKI UKS „MELO” Błonie, z kolei najlepszym strzelcem wśród zawodników Błonia został DOMINIK HOŁDAK. Radość chłopców, nie miała końca, a swoje emocje przekazali na żywo, komentując na antenie radia „BOGORIA” , które objęło patronat nad imprezą. Koszykarze „MELO” pozostawili w grupie pokonanych zespoły z Grodziska Mazowieckiego, Książenic oraz TRÓJKI Żyrardów, gdzie po dwóch dogrywkach, dopiero wyłoniono zwycięzcę. Trzeba dodać, iż „Trójka” Żyrardów, to uznany na parkietach Mazowsza i nie tylko klub, opierający swoje sukcesy na bazie klas sportowych, tym większy szacunek za wygraną.
Po udanym występie na Turnieju w Łowiczu ( II miejsce ), przyszła wygrana w Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Grodziskiego.